Zvecan CS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvecan CS

Ovo je forum Zvecan servera...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Pa eto i ja...

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Gee




Number of posts : 1
Registration date : 2009-02-02

Pa eto i ja... Empty
PostSubject: Pa eto i ja...   Pa eto i ja... Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 4:16 pm

Zdravo svima mozda je red, da se i ja predtavim posto cesce igram na zvecanu!! Vecini sam poznat, a oni koji me neznaju Gee Aka Lol! Imam 20god, i drzim igraonu u Zv! cs igram 7god, sa pauzom od 1 god!! Imam ekipu vec 5 god, naravno CF!! Ko misli da je bolji evo msn: www.Bosko_zv@hotmail.com Tolko!!! Pozzz
Back to top Go down
StevaNcina
Admin
StevaNcina


Number of posts : 95
Registration date : 2009-01-16

Pa eto i ja... Empty
PostSubject: Re: Pa eto i ja...   Pa eto i ja... Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 5:04 pm

Dobrodosao Bole...Bole ja ne mislim,ja znam da smo bolji tako da ako zelite neki mec javi mi se na msn,jer po pravilu slabija ekipa izaziva..Smile Smile
Back to top Go down
daNte.-

daNte.-


Number of posts : 79
Registration date : 2009-01-17

Pa eto i ja... Empty
PostSubject: Re: Pa eto i ja...   Pa eto i ja... Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 5:34 pm

desi bole carino <3
Back to top Go down
kim.team ^ Bak1ca




Number of posts : 2
Registration date : 2009-01-25

Pa eto i ja... Empty
PostSubject: Re: Pa eto i ja...   Pa eto i ja... Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 2:59 am

axxaxaaxxaxaxaxaxaxaaxx...axaxaxxaaxxaxaxaaxxaxaxa...AKo ima neko bolji od nas, neka se javi Very Happy SMESAN SI MI BOSKO Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Pa eto i ja... Empty
PostSubject: Re: Pa eto i ja...   Pa eto i ja... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pa eto i ja...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvecan CS :: Clanovi foruma-
Jump to: