Zvecan CS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvecan CS

Ovo je forum Zvecan servera...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Alo bre sto ban!!!!!???

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Sterimar




Number of posts : 4
Registration date : 2009-02-25

Alo bre sto ban!!!!!??? Empty
PostSubject: Alo bre sto ban!!!!!???   Alo bre sto ban!!!!!??? Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 4:38 am

Oko pola 1 mene je bre ban neki od admina dobio sam ban na 100000000 minuta nije bre ni vazno to i ja jos dodjem iscimam lika iz igraone bre da restartuje adsl i on opet bre dodje i ban ocu ovo da bude kaznjeno a jos i nema demo znaci velika kazna bre!!!!!!
I taj admin bre je neki Bak1kim i stalno menja nick u nekog aglisu i onda me ban hed admine bre ocu da ovo bude stroga kazna!!!!!

Link za download SS kad se vidi kako me bak1kim ban bre!!!

http://rapidshare.com/files/202342305/aglisha.JPG.html
Back to top Go down
Mystique
Lady admin
Lady admin
Mystique


Number of posts : 75
Age : 34
Mjesto : Nish
Registration date : 2009-01-20

Alo bre sto ban!!!!!??? Empty
PostSubject: Re: Alo bre sto ban!!!!!???   Alo bre sto ban!!!!!??? Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 9:37 am

hehehe sto nije za dzabe? nije mu se svideo i popio je ban Wink
Back to top Go down
Sterimar




Number of posts : 4
Registration date : 2009-02-25

Alo bre sto ban!!!!!??? Empty
PostSubject: Re: Alo bre sto ban!!!!!???   Alo bre sto ban!!!!!??? Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 9:42 am

Cek ako je imao bre razloga sto nije snimao demo(jos koristi tudjeg admina tuga bre!!!!)
Ocekujem da se hed admin javi i da ga kazni bre po mogucnosti!
Back to top Go down
daNte.-

daNte.-


Number of posts : 79
Registration date : 2009-01-17

Alo bre sto ban!!!!!??? Empty
PostSubject: Re: Alo bre sto ban!!!!!???   Alo bre sto ban!!!!!??? Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 1:50 pm

pod tacku jedan: prvi head admin nema usera na 4um
pod tacku dva: drugi head admin je u bege
pod tacku tri bre: sunkarica moa ima pametnijeg posla nego da se cima sa bakijem i ovim sranjima
poz fala <3
Back to top Go down
Sterimar




Number of posts : 4
Registration date : 2009-02-25

Alo bre sto ban!!!!!??? Empty
PostSubject: Re: Alo bre sto ban!!!!!???   Alo bre sto ban!!!!!??? Icon_minitimeWed Feb 25, 2009 1:52 pm

Znaci ja tebe ubijem bre i koji je razlog kao pa sigurno on zna... Ki*** moja nemoze to tako bre! Nek se taj admin javi na forum! I nek postavi demo!
Back to top Go down
Sterimar




Number of posts : 4
Registration date : 2009-02-25

Alo bre sto ban!!!!!??? Empty
PostSubject: Re: Alo bre sto ban!!!!!???   Alo bre sto ban!!!!!??? Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 3:54 am

I sto sad taj idiot tako da ga nazovemo bre ne dodje i ne stavi demo. ili makar razlog za ban?
Back to top Go down
ann1hilat0r




Number of posts : 15
Registration date : 2009-01-22

Alo bre sto ban!!!!!??? Empty
PostSubject: omajgad   Alo bre sto ban!!!!!??? Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 8:16 am

Da bre.. upravu si! Sad sam zvao SUP Stari grad, sad ce oni njega da skembaju, nemas brige... ide mu robija 100%. Da je do mene da bih mu 30god, a oni, sise, kazu da ce da dobije samo 22god.

Omajgad... decko mnogo se zanosis geek
Back to top Go down
RonIshAAAAAAAAAA

RonIshAAAAAAAAAA


Number of posts : 16
Registration date : 2009-02-27

Alo bre sto ban!!!!!??? Empty
PostSubject: Re: Alo bre sto ban!!!!!???   Alo bre sto ban!!!!!??? Icon_minitimeSat May 02, 2009 9:43 pm

razlog za ban je sigurno zato shto si najlepshi dechko u Gradu !!!Smile

a ti an1 ne teraj me wise da smejem owoliko zbog owakih prowala Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Alo bre sto ban!!!!!??? Empty
PostSubject: Re: Alo bre sto ban!!!!!???   Alo bre sto ban!!!!!??? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Alo bre sto ban!!!!!???
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvecan CS :: Zvecan CS Public :: Ban / Unban-
Jump to: