Zvecan CS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvecan CS

Ovo je forum Zvecan servera...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA

Go down 
+6
FunkermaN
ann1hilat0r
LAKI_032
beXcr0
Mystique
GOLUB^.^inka
10 posters
AuthorMessage
GOLUB^.^inka

GOLUB^.^inka


Number of posts : 8
Registration date : 2009-01-16

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 6:38 pm

beki me ban kaze imam cit.........
ajde sad lepo beki da vidim demo.........

-svoj pass za admina se nikom ne sme davati da ulazi i igra kao da ste vi
-morate biti kulturni na serveru
-ne smeju se psovati igrACI i vredjati
-ban ide samo ako neko ima chit
-pre bana ide opomena
-ako neko vredja admine uberslapujte ga,kikujte...BAN NIKAKO
-tsay se koristi samo ako je nesto vazno da se opomene igrac ili slicno
-bez svadje sa head adminima
-i bez svadje izmedju obicnih admina
-nema menjanja mapa,sami licno da menjate osim ako ima malo ljudi na serveru i to obavezno uz vote
-nema promena mape sto votuju igraci to se igra
-morate se kulturno ponasati na serveru da dajete primer ostalim igracima
-svako svadjanje izmedju admina MORACU skinuti admine
-znaci morate se ponasati kao uzor
-ako neko ide ban prvo snimite demo
-i ban ide na pola sata-sat zbog statickih ip adresa i igraonica,trajni samo u izuzetnim slucajevima!!!!!
-Admin uz svaki per ban mora imati demo citera
-pernament ban ide samo ako neko na servu ima chit,ali 100 posto
-nemojte prvi da pretite banom igracima time ih iritirate i terate!!
-prvo svakog igraca na fin nacin opomenite i lepo recite ako on bude drzak i bezobrazan onda ide kik ili ban zavisi koja je uvreda i tako dalje
-morate postovati ova pravila
-morate biti admini za primer
-NI SLUCAJNO SE NEMOJTE SVADJATI IZMEDJU SEBE MISLIM NA ADMINE TO JE GLAVNO PRAVILO KO SE BUDE SVADJAO SKIDAM ADMINA
-Izbegavajte kurcenje jer to najvise iritira igrace kao i head admine...
-Ko vise od 3 puta prekrsi pravila skida mu se admin na neko vreme,ukoliko ponovo pravi iste greske trajno mu se oduzima....


ovo je za bekija BOTINU da malo procita pravila posto ocigledno nije !!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Stevo slobodno obrisi ta pravila posto ih niko osim tebe ne postuje !!!

nisam igrao pod nikom GOLUB^.^inka vec VieuX^
ali vidim da je na ovom serveru samo NICK bitan i nista vise !!!

Ljudi pazite se NI SLUCAJNO NE UBIJAJTE BEKIJA jer ko ubije bekija 3-4 puta na istoj mapi dobice BAN.....(ZALOSNO)

BEKI DA SAM STVARNO KORISTIO CIT MISLIS DA BIH DOSAO OVDE DA SE ZALIM I REKAO DA SAM GOLUBINKA??(BANOVAN POD NIKOM VieuX^)
DA SAM IMAO CIT SACEKO BIH MESEC DANA DA MI SE PROMENI IP I PONOVO IGRAO POD GOLUBINKA!!!

kako par losih admina mogu da upropaste odlican server.....
Back to top Go down
Mystique
Lady admin
Lady admin
Mystique


Number of posts : 75
Age : 34
Mjesto : Nish
Registration date : 2009-01-20

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 3:41 am

bas tako... Otkad mene banovao nisam zavirila na server Wink
Back to top Go down
beXcr0




Number of posts : 16
Registration date : 2009-02-03

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 8:48 am

stojim iza svog bana, toliko ljudi se zalilo i trece gledo sam te kad sam bio mrtav 5 rundi ljudi su govorili ban ga ja sam reko sacekaj i kad sam bas odgledo dao sam ban radi WH.A ovo za ban kod mene nema kako oce ostali admini ali ja kazem jednom citer uvijek citer!znaci bio je providni wh imam svjedoka 3 barem.Ako toliko hoces zali se i visnji i stevi.Nisam znao da si ti ali i prije je bilo problema.neka ga golubinka uzivaj ja se ne svadjam.A uz to mene u toj mapi si bio samo jednom ubio a mozes me ubiti 50 puta ja nisam bot da banujem radi takih stvari.uzivaj care
EDIT: Ako se ljudi sloze da vidim koliko ih ce osim tebe reci da mi se skine admin i kakav sam admin.np HF!
Back to top Go down
GOLUB^.^inka

GOLUB^.^inka


Number of posts : 8
Registration date : 2009-01-16

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 9:11 am

kao prvo ja NIKAD nisam imao cit NIKAD!!!!!!!! neznam kolko cu to puta morati da ponovim!!!!!!
STVARNO NA OVOM SERVERU AKO NEMAS NIK KOJI SE POSTUJE DOBIJES BAN ZATO STO SU ADMINI KAO TI BOTOVI!!!!

ma boli me kurac odsad necu vise igrati kanter na ovom serveru!!!!(uostalom banovan sam)

a ko ti se zalio koji su to svedoci IVICA i ona stek mafija a ???
niko od boljih igraca u tom trenutku nije igrao....
tek kad sam dobio ban dosli su mudo i anni.....

ocemo na sudjenje da izvedes svedoke???????
ja mislim da nema suda za citere,vec se lepo snimi demo pa da ga zajedno odgledamo !!!!!!!!!!

to da je samo nik bitan je potvrdjeno kad je maki igrao pod nekim bezveze nikom i CEO server ga prozivao za cit i onda kad je promenio nik u MakY niko ni reci nije rekao.....

IMAM STATICKU IP ADRESU KO BI JOS NORMALAN KORISTIO CIT????
Back to top Go down
beXcr0




Number of posts : 16
Registration date : 2009-02-03

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 11:15 am

stek mafia su igraci ko i svi drugi.Nemoj psovati i vrijedjati mozes dobiti ban na forum.realno neznam koliko je ljudi reklo da imas wh nisam vise te ni gledo bolilo me briga ali kad sam gledo bas kad si imo taj nik sve se vidilo.1 osoba je i izgubila admina jer je tebe banovala.toliko od mene.
Back to top Go down
LAKI_032

LAKI_032


Number of posts : 4
Age : 29
Mjesto : Srbija/Cacak
Registration date : 2009-01-16

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 11:55 am

beXcr0 wrote:
stek mafia su igraci ko i svi drugi.Nemoj psovati i vrijedjati mozes dobiti ban na forum.realno neznam koliko je ljudi reklo da imas wh nisam vise te ni gledo bolilo me briga ali kad sam gledo bas kad si imo taj nik sve se vidilo.1 osoba je i izgubila admina jer je tebe banovala.toliko od mene.
e bex opusteno decko ne da je imao wh nego starsno......a ti golubinka uvek si bio bot ili noob i sad odjednom ti pro hahah...hehehe...znaci lol! ....pozzz za BEX-A sunny
Back to top Go down
GOLUB^.^inka

GOLUB^.^inka


Number of posts : 8
Registration date : 2009-01-16

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 3:30 pm

LAKI samo opusteno....
ja nikog ne vredjam samo odgovorno tvidim da NE moze decko koji igra kanter 2 meseca da kaze dali neko ima cit ili nema !!!!!

a nije tacno da sam odjednom postao dobar igrac vec igram kanter 2 godine aktivno jos od hsa arene.......
a ko je to ybog mene ostao bez admina??
ja ne kazem ne da tebi treba skinuti admina vec samo da NIKO od admina ne postuje pravila i to je to.

BEKI POGLEDAJ OPET ONA PRAVILA NE MOZE SE DOBITI BAN ZA VREDJANJE!!!!!! Very Happy
Back to top Go down
ann1hilat0r




Number of posts : 15
Registration date : 2009-01-22

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: a sta reci nego...   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 9:20 am

E znaci nasao si koga ces da prozivas, mislim strasno. Zao mi te je golube strasno... trazis neku kulturu i ophodjenje, a ni sam je ne posedujes.
Sto se citovanje tice, ako za nekoga mislim da ume da razlikuje cit od necega drugog (sreca, skill....), to je onda beki. Sto se mene tice... vise objasnjenja ne treba, uzivaj i puckaj neke druge ljude.

P.S. ako ti treba neki "proveren" serv... siguran sam da rada ima neki da ti proporuci Wink
Back to top Go down
FunkermaN

FunkermaN


Number of posts : 31
Age : 31
Mjesto : Subotica
Registration date : 2009-01-18

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 12:00 pm

Hahaha ovo je smesno vise nego ista drunken Ja samo citam i smejem se, znaci umiranje kakve odvale ima ovaj Marko Cool
Back to top Go down
http://www.loWskillz.tk/
GOLUB^.^inka

GOLUB^.^inka


Number of posts : 8
Registration date : 2009-01-16

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 2:08 pm

annihilator tvoje me misljenje ne zanima.....
znamo svi da pola servera drka na bekija pedercine jedne...........
gledate u njega ko da je bog pederi jedni.....

MOZETE SVI DA MI SE SAGNETE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i boli me vise kurac ko sta misli jer ne igram vise na zvecanu!!!!!!!!!

PRIJATNO I DOVIDJENJA

ajde sad me banujte i sa foruma....



NISAM CITERRRRRRRRR I NIKAD NISAM BIO !!!!!!!!!
Back to top Go down
ann1hilat0r




Number of posts : 15
Registration date : 2009-01-22

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: pa nema tu niceg loseg...   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 7:11 pm

Sto se seksualne orijentacije tice... rekao sam jednom i recicu jos 100 puta.. to sto volim da prcam somija s vremena na vreme ne mora da znaci da sam peder Razz , uostalom, kada bi isli po tom principu... mnogi ljudi bi bili pederi Very Happy.
Drugo, to sto volim malo da ga blajznem bekiju je moja stvar i to se tebe ne tice! geek

Salu na stranu, posto se tebi nisu bas previse razvijale veze izmedju mozdanih sinapsi, kada je za to bilo vreme, dozvoli da ti kazem ovo... beki je dobar ortak, spreman na zajebanciju i na svoj i na tudj racun, ukratko receno skroz ok lik. Meni je zao sto to ti ne mozes da pojmis, ali, nisi ti kriv, i priroda pogresi s vremena na vreme, tako da budi bez brige.. sve ti je oprosteno Smile
Sto se mene tice, srecan ti put golube... i daleko ti lepa kuca.

P.S. ja barem nemam razloga da se cepim bekiju... jer sam bolji od njega.. cak se i on sa tim slaze, zar ne bex ? geek
Back to top Go down
FunkermaN

FunkermaN


Number of posts : 31
Age : 31
Mjesto : Subotica
Registration date : 2009-01-18

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 4:36 am

HAHAHAHAHHAHA mozdanih sinapsi HAHAHAHAH ovo beki i somi da vide umrli bi preko TS-a What a Face Bolestan je ovaj Marko.. Smile A i ja se slazem da je peder, i to veliki Smile ahahah, zajebavam se king Naravno da si bolji od Benjamina, ko od njega nije bolji moze slobodno odma da se ubije Razz HAhahhaa ( btw ann1 bot Very Happy )
Back to top Go down
http://www.loWskillz.tk/
beXcr0




Number of posts : 16
Registration date : 2009-02-03

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 11:34 am

alo vi i vase sinapse hahahhaha do jaja naravno da ste bolji zato me i stid Embarassed je#### se Very Happy
Back to top Go down
FunkermaN

FunkermaN


Number of posts : 31
Age : 31
Mjesto : Subotica
Registration date : 2009-01-18

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 4:26 pm

haha beki, just relax Razz
Back to top Go down
http://www.loWskillz.tk/
bizowski




Number of posts : 14
Registration date : 2009-01-25

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 9:59 am

Svaki put kad procitam neki Markov post umrem od smijeha, covjek kao da pise esej jeobte.
Back to top Go down
GOLUB^.^inka

GOLUB^.^inka


Number of posts : 8
Registration date : 2009-01-16

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 8:22 am

JEL IMA NEKO IDEJU KAKO DA DOKAZEM DA NISAM CITER !!!!
AJDE MOLIM VAS RECITE MI SVEW CU URADITI SAMO DA VAM DOKAZEM DA NISAM CITER !!!

JA SAM KUPIO WEB KAMWERU MISLIO SAM DA SE SNIMAM SVAKI PUT KAD IGRAM NA ZVECANU....
ALI KAD UDJEM U IGRICU ONDA MI NE SNIMA NEZNAM ZASTO.......
Back to top Go down
paris




Number of posts : 28
Age : 32
Registration date : 2009-01-17

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 8:45 am

hahaha.....koji likovi qq..............

meni je golub bio pre sumnjiv,sada ne........neam sta da kazem,kako je admin (sogor) odlucio tako je jbg

ima jos dosta servera Wink

btw funk bot,an1 geyisha,bex ima dobru seku Razz <33
Back to top Go down
FunkermaN

FunkermaN


Number of posts : 31
Age : 31
Mjesto : Subotica
Registration date : 2009-01-18

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:27 pm

Chek bojane.. shta se ti sad meshash <3 Wink
Back to top Go down
http://www.loWskillz.tk/
RonIshAAAAAAAAAA

RonIshAAAAAAAAAA


Number of posts : 16
Registration date : 2009-02-27

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 8:08 pm

ae nemojte da prawite sprdnju i spam na swakom topiku ....

a shto sse tiche tebe Golubinka zao mi je ali owoliko wredjanje se ne moze tolerisati ban cesh dobiti na serveru za chit (prowerena informacija)a i na 4umu takodje!

Sam si to trazhio da si barem lepo objasnio kao cowek pa i da ti se oprosti a ti odma wredjash!!!

Srecno ti igranje na drugim serverima!!!
Back to top Go down
wareaNNN ' tuneR

wareaNNN ' tuneR


Number of posts : 12
Registration date : 2009-04-10

SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 6:36 am

GOLUB pa download fraps ukljuci ga i snimaj demo brate ... Koje pitanje Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Empty
PostSubject: Re: SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA   SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA Icon_minitime

Back to top Go down
 
SRASNO!!!!!! BEKI BOTINA
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvecan CS :: Zvecan CS Public :: Ban / Unban-
Jump to: