Zvecan CS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvecan CS

Ovo je forum Zvecan servera...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 wareaNNN ' tuneR

Go down 
2 posters
AuthorMessage
wareaNNN ' tuneR

wareaNNN ' tuneR


Number of posts : 12
Registration date : 2009-04-10

wareaNNN ' tuneR Empty
PostSubject: wareaNNN ' tuneR   wareaNNN ' tuneR Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 9:50 am

Ja sam wareaNNN tako mi je nick i na cs-u Smile prezime bikic xax...igram cs 6 godina ....JA sam 96 god da ne zaboravim napomenuti Smile dolazim iz beograda i tako to u cs-u sam najveci bot Smile ...I narawno Pozz svima nadam se da cemo se dobro slagati... wareaNNN ' tuneR 66-22


Last edited by wareaNNN ' tuneR on Sat Apr 11, 2009 1:17 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
wareaNNN ' tuneR

wareaNNN ' tuneR


Number of posts : 12
Registration date : 2009-04-10

wareaNNN ' tuneR Empty
PostSubject: Re: wareaNNN ' tuneR   wareaNNN ' tuneR Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 1:12 pm

wareaNNN ' tuneR wrote:
Ja sam wareaNNN tako mi je nick i na cs-u Smile prezime bikic xax...igram cs 6 godina ....JA sam 96 god da ne zaboravim napomenuti Smile dolazim iz beograda i tako to u cs-u sam najveci bot Smile ...I narawno Pozz svima nadam se da cemo se dobro slagati...

ima li koga ovde jbt
Back to top Go down
StevaNcina
Admin
StevaNcina


Number of posts : 95
Registration date : 2009-01-16

wareaNNN ' tuneR Empty
PostSubject: Re: wareaNNN ' tuneR   wareaNNN ' tuneR Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 3:00 pm

NAravno da ima,nadje se po neko..A ko je doticna dama sa slike??Smile
Back to top Go down
Sponsored content





wareaNNN ' tuneR Empty
PostSubject: Re: wareaNNN ' tuneR   wareaNNN ' tuneR Icon_minitime

Back to top Go down
 
wareaNNN ' tuneR
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvecan CS :: Clanovi foruma-
Jump to: