Zvecan CS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvecan CS

Ovo je forum Zvecan servera...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 GL ^ HF

Go down 
2 posters
AuthorMessage
x-Re*fReAk




Number of posts : 2
Registration date : 2009-07-08

GL ^ HF Empty
PostSubject: GL ^ HF   GL ^ HF Icon_minitimeWed Jul 08, 2009 5:35 pm

Ovako....

Mislim da sam na pravom mestu i sa pravom formom obrazlozenja.
Nisam nasao na forumu neko posebno pravilo sto se tice ove teme.

Banovan sam pre 10tak min. iz ne znam tacno kojeg razloga (da l' je bio WH ili AIM). Very Happy

Nisam siguran koliko je admin bio u specu ili kako god me je posmatrao (ako je uopste to i radio),
mada iskreno ne znam ni ko su admini posto nisam cest i ne bih znao sada da vam kazem ko je bio admin.

Elem da skratim.

Poenta mog posta je vise dobronamerna ili ti vise sugestija da ne bi trebalo da vam se desavaju ovakve stvari.
Izbegavao sam ovaj server upravo iz ovog razloga jer vise puta sam bio pred banom. Konacno ga i dobih.
Mislim da su me mozda neki od vas i upoznali i da znaju o kome se radi i kakva sam osoba.

Ako mislite da ste upravu brisite ovaj topic i slobodno razglasite netom da je x-Re*fReAk citer.

Naravno ne trazim unban vec kako rekoh ovo je dobronameran post.

Sada pozzzz i kako kaze naslov topica. Very Happy
Back to top Go down
StevaNcina
Admin
StevaNcina


Number of posts : 95
Registration date : 2009-01-16

GL ^ HF Empty
PostSubject: Re: GL ^ HF   GL ^ HF Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 4:48 pm

Freak pa citer si...Smile Znamo da jesi,videli smo na turniru...Very Happy Very Happy Salim se malo,ne sme niko da te dira,slobodno igraj,ako hoces mogu odmah da ti dam imunitet i slot i mirna glava posto ne mogu vise da se jurim sa pojedinim adminima...Izvini za neprijatnosti...Pozz batice i javi za imunitet..
Back to top Go down
x-Re*fReAk




Number of posts : 2
Registration date : 2009-07-08

GL ^ HF Empty
PostSubject: Re: GL ^ HF   GL ^ HF Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 4:09 am

Ma opusteno. Kad sam video "added to ban list" umro sam od smeha i pomislih nije valjda da ima toliko botova.
Nisam mogao da verujem. Mada me nesto kenjalo mora da priznam za nekih par rundi sam nabio neki bolestan skor.
Iskreno zbog ovakvih i slicnih ispada igram samo na 2 serva. (Ne bi da ih imenujem da ne ispadne reklama)
Aj onda mozda navratim posle ovoga. Ip ne znam sada nisam kuci, a i poludinamicki je Very Happy menja se na neka 4-5 dana. Very Happy

GL ^ HF
Back to top Go down
Sponsored content





GL ^ HF Empty
PostSubject: Re: GL ^ HF   GL ^ HF Icon_minitime

Back to top Go down
 
GL ^ HF
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvecan CS :: Zvecan CS Public :: Ban / Unban-
Jump to: