Zvecan CS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvecan CS

Ovo je forum Zvecan servera...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Zalba !!!!!!

Go down 
AuthorMessage
Gost
Guest




Zalba !!!!!! Empty
PostSubject: Zalba !!!!!!   Zalba !!!!!! Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 1:55 pm

Dobio sam ban na server Kosovo je srbija, od strane novog admin Inovectivess tako nesto....razlog.....nisam hteo da se maknem iz spec.....a tu sam se prebacio da bih raspavio sa njim nesto,decko je non stop pisao kako imam wh,em su mi smetale njegove poruke,em ja to ne koristim, kanter igram non stop, na zvecanu sam 30 i neki na kosovo i srbija isto, inace nick je .:::SundjerBob:::. ...stari nick mi je tripkovic novica tepic i sa njim sam dosta dobro rangiran....Najvisemi krivo sto ste ovo dozvolili....da neki klinci vode zakon....



iznerviralo me to sto klincima dajete admine, kojibez veze banuju, ja sam bio admin na KGB-ove servere i tamo nisi smeo biti admin ako nemas 18+ godina, sto i ovde treba biti uvedeno....



Zato molim da mi se otkloni perment ban i da se malom klincu koji me banovao oduzme admin.....makar privremeno...


Molim odgovoro sto pre....!!!!!!!!!
Back to top Go down
StevaNcina
Admin
StevaNcina


Number of posts : 95
Registration date : 2009-01-16

Zalba !!!!!! Empty
PostSubject: Re: Zalba !!!!!!   Zalba !!!!!! Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 5:42 am

Mi ne drzimo server Kosovo je Srbija,mi smo zaduzeni samo za Zvecan public,tako da ako imas neke zalbe na rad admina na Zvecanu reci mi a za Kosovo je Srbija iskreno ne znam kome da se obratis... Smile Pozzic
Back to top Go down
 
Zalba !!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zalba
» Zalba na ban i admina
» Žalba na brembishu
» Zalba na kretena Brambisu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvecan CS :: Zvecan CS Public :: Ban / Unban-
Jump to: