Zvecan CS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvecan CS

Ovo je forum Zvecan servera...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Sajam knjiga, da se i vi kanterasi obrazujete :D

Go down 
2 posters
AuthorMessage
s0mI
Stalkerov Sef
Stalkerov Sef
s0mI


Number of posts : 78
Registration date : 2009-01-16

Sajam knjiga, da se i vi kanterasi obrazujete :D Empty
PostSubject: Sajam knjiga, da se i vi kanterasi obrazujete :D   Sajam knjiga, da se i vi kanterasi obrazujete :D Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 2:27 pm

SAJAM KNJIGA

Knjizare se po Srbiji danas ili zatvaraju, ili opstaju kao prodavnice mesovite robe.
Uprkos tome, Beogradski sajam knjiga knjizara koja ne samo da opstaje, vec iz
godine u godinu raste, postajuci sve vaznije odrediste koliko za pisce i citaoce,
toliko i za izdavace iz citavog regiona. I mimo statistike, koja nas snabdeva impresivnim brojkama, ocigledno je da u Srbiji postoji jedna nedelja u godini kada i knjiga jeste dogadjaj premca. Reke posetilaca potvrdjuju to, cak i kada dolazi jer pravila "finog" gradjanskog ponasanja nalazu da se krajem oktobra obavezno proseta sajamskim halama, medju knjigama. Uostalom, i pogled na knjige je susret sa knjigom.A svaki susret predstavlja otvorena vrata, mogucnost da se upozna neki drugaciji svet, da se obogdati sopstveni.

Preuzeto sa sajta Beogradskog sajma. afro elephant
Back to top Go down
https://zvecan.bosnianforum.com
[K] efsef_

[K] efsef_


Number of posts : 24
Age : 32
Mjesto : Sremska Mitrovica
Registration date : 2009-02-05

Sajam knjiga, da se i vi kanterasi obrazujete :D Empty
PostSubject: Re: Sajam knjiga, da se i vi kanterasi obrazujete :D   Sajam knjiga, da se i vi kanterasi obrazujete :D Icon_minitimeWed Dec 23, 2009 6:26 pm

Verovao ti li ne ,ja sam bio na tom sajmu knjiga.250 dinara uzimali za kartu mater im jebem da im jebem :@ Dogovorim se ja lepo sa 2 drugarice da idemo u BG ja da qpim neke tikepa i stvari neke i one kao da idu sa nasam knjiga i kazu mi kao nece biti dugo.Krenemo ti mi lepo u 5 ujutru iz Sremske Mitrovice za BG i umesto da smo putovali sat i po do BG-a putovali smo 3 sata.Ulazimo u BG sve lepo Zemun,NBG i posle NBG-a nikad put video.Gledam kroz prozor kad ono imam sta i da vidim idemo negde u 3 lepe a ne u BG :S I posle nekih pola sata staje voz u nekom qrcu dalje od Beograda(nmg tacno da se setim kako se zove) I tu smo na toj stanici blejali jedno 20 min i onda smo napokon krenuli za BG i dosli tamo.Krenemo mi na sajam i ja se setao i gledao knjige sa njima dvema nekih sat vremena.Nisam mogao stvarno vise ,gomila ljudi koji su optereceni knjigama.Uglavnom su to sve neki pametni ljudi sa cvikerima,poslovni i srednjoskolci koji citaju sve lektire i druge knjige :S Posto sam ih smarao kad cemo ici odavde kad cemo ici odavde rekle su mi da sednem da popijem pice dok one ne razlgedaju jos malo Very Happy (obradovao sam se na taj njihov predlog) Popio sam ja tako 2 piva i 3 dupla vinjaka.Sve na njihov racun.Posto su se zadrzale jos 3 sata pored onih prvih sat vremena sto sam ja isao sa njima po sajmu.Ostatak dana bio je do jaja posto sam qpio patike u prvoj prodavnici 2 duxa i dvoje pantolona odma u sledecoj i ostale pare smo popili .Morao sam da dam sebi malo oduska posle onog psihickog i fizickog umaranja na sajmu knjiga (zamislite vi samo mene tamo ) :S
Back to top Go down
 
Sajam knjiga, da se i vi kanterasi obrazujete :D
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvecan CS :: SPAM HQ-
Jump to: