Zvecan CS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvecan CS

Ovo je forum Zvecan servera...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Izbahaceni admini....

Go down 
3 posters
AuthorMessage
[K] efsef_

[K] efsef_


Number of posts : 24
Age : 32
Mjesto : Sremska Mitrovica
Registration date : 2009-02-05

Izbahaceni admini.... Empty
PostSubject: Izbahaceni admini....   Izbahaceni admini.... Icon_minitimeThu May 14, 2009 12:06 pm

Igrao sam danas oko 20:00 na serveru i izglasana je mapa de_aztec .Kad je pocela mapa neko od admina se naravno napravio pametan i stavio mapu koja se njemu svidja a to je de_inferno.Napisao sam mu sta se koji qrac bahati i stavlja mapu koja njemu odgovara,a masa je izglasala drugu mapu.Dobio sam ban zbog cega?Zato sto se nekom izlozenom adminu ne svidja aztec koji su 28 ljudi izglasali ili sta?O.o Admini koji su bili online su high i calypso
Back to top Go down
RonIshAAAAAAAAAA

RonIshAAAAAAAAAA


Number of posts : 16
Registration date : 2009-02-27

Izbahaceni admini.... Empty
PostSubject: Re: Izbahaceni admini....   Izbahaceni admini.... Icon_minitimeThu May 21, 2009 5:45 pm

JA sam te ban bash zbog tog psowanja koje si sam priznao a ne u wezi mape, a bio si opomenut wishe puta...to je jedno!!!

DRUGO:koja ce mapa da se igra u koje wreme kad i kako to je posao za admine ne za TEBE da ti opterecujesh mozak mnogo nema potrebe,twoje je samo da igrash i budesh fin kao i ostali!!!

trece:za psowanje dajem ban posle 2,3 opomene i to na pola sata kao sto je bilo i u twom sluchaju!!!
ZATO sad mozesh da idesh da se zalis u WODOWOD ako ti se ne swidja owo!!!

CAO,ZDRAWO woli te hIgh!!!
Back to top Go down
[K] efsef_

[K] efsef_


Number of posts : 24
Age : 32
Mjesto : Sremska Mitrovica
Registration date : 2009-02-05

Izbahaceni admini.... Empty
PostSubject: Re: Izbahaceni admini....   Izbahaceni admini.... Icon_minitimeSat May 23, 2009 7:13 pm

Matori izigravas boga na serveru...U tome jeste problem...Pored 28 igraca koji izglasaju mapu ti stavis onu koja se tebi svidja...

kao prvo :opsovao sam jednom i to sam napisao "Sta se koji qrac bahatis i stavljas mapu koja tebi odgovara,a masa je izglasala drugu mapu?"Na to nisam dobio ni opomenu ni odogovor.Samo ban koji nije bio na pola sata nego para...

kao drugo: Mapa koja se igra jeste posao za admine.Samo sto admini treba da stave vote za mape a ne da qcaju amx_map i mapu koja se njima igra.

kao trece: Te opomene nikad nisi uputio sto i sam znas.Nego kad sam te pitao sto si promenio mapu bez ikakve opomene na PM ili na admin say-u si me banovao.Prisutan je bio NS Pro koji i sam moze to da potrvdi.

Ako tvrdis da lazem i da nisam upravu nadji log i kopiraj mi...

Prestani da zloupotrebljavas admina...

Oko zaljena mogu da ti kazem da se lozis bez potrebe na ne2 .Mnogo su jaki takvi momci sto se sire online .Do jaja ste ,respect!
Back to top Go down
RonIshAAAAAAAAAA

RonIshAAAAAAAAAA


Number of posts : 16
Registration date : 2009-02-27

Izbahaceni admini.... Empty
PostSubject: Re: Izbahaceni admini....   Izbahaceni admini.... Icon_minitimeWed May 27, 2009 8:03 am

Shto se tiche vote-a to ne ja ne stawljam da ne bi remetio mapcycle nego kucam samo nextmap widim koja je i nju stawim !!!toliko o tome shta si se ti istripowao neznam znam samo ako nastawish ja to ne dozwoljawam shto se tice te mape tog dana ti nisi admin i ne widis koliko igraca prisutnih na serveru me mole na TSAY@ da promenim mapu tako da i tu greshish, a kada sam promenio takodje pola njih mi je na admin say (tsay@) zahwalilo!!!TOLIKO O TOME...

i bolje me se mani neam ja wremena da tebi crtam sta je i kako ako ti se swidja igraj ako ne imash milion drugih servera ja nisam klinac neki da se rasprawljam sa tobom imam dosta wise iskustwa i godina od tebe i radeci kao admin na kgb-u ne treba ti mene da uchish sta se i kako radi!

Ipak hwala ti na komentaru da sam jak Razz ae GL^HF pls igraj i uziwaj!!!i narawno bez psowanja ni u kakwom smislu te rechi!!!
Back to top Go down
StevaNcina
Admin
StevaNcina


Number of posts : 95
Registration date : 2009-01-16

Izbahaceni admini.... Empty
PostSubject: Re: Izbahaceni admini....   Izbahaceni admini.... Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 3:11 am

Steva sve postuje,ne bi pisao pravila da ne postujem,eventualno pustim dd2 kad se isprazni server i ponekad clan1_mill da promenim jer ga greskom nema u spisku mapa..Ljubim vas Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Izbahaceni admini.... Empty
PostSubject: Re: Izbahaceni admini....   Izbahaceni admini.... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Izbahaceni admini....
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nashi slavni admini
» Nowi Stari Admini :P
» Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;)))

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvecan CS :: Zvecan CS Public :: Ban / Unban-
Jump to: