Zvecan CS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvecan CS

Ovo je forum Zvecan servera...
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;)))

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Gost
Guest




Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;))) Empty
PostSubject: Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;)))   Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;))) Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 9:13 pm

Jel hoce neko od admina na forum-u i serv da se malo angazuje oko svega??? Jeste da sam novi... Ali znam sta radim Wink
Ajde sad svi lepo da se angazujemo oko sredjivanja foruma i ostalo Wink
Back to top Go down
StevaNcina
Admin
StevaNcina


Number of posts : 95
Registration date : 2009-01-16

Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;))) Empty
PostSubject: Re: Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;)))   Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;))) Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 5:06 pm

Ja sam ZA,ali posto se ja bas ne razumem u to sredjivanje ja cu da pruzim svu neophodnu podrsku i da pomognem za ono sto je do mene...Smile
Back to top Go down
Gost
Guest




Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;))) Empty
PostSubject: Ja bih volio ko je glavni servera zvecani cw da budem admin jer tamo sigurno treba admin jer po cijeli dan igramo na tom serveru a stalno smo na istoj mapi .A druga stvar je sto je pun kurac citera i da nabavite admina bio bi server daleko posijeceni   Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;))) Icon_minitimeFri Oct 30, 2009 10:36 am

Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Zippo![n0.ex1t]^

Zippo![n0.ex1t]^


Number of posts : 9
Age : 28
Mjesto : Pirot
Registration date : 2010-01-22

Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;))) Empty
PostSubject: Re: Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;)))   Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;))) Icon_minitimeMon Jan 25, 2010 9:31 am

Vampirko wrote:
Very Happy Very Happy
nisam tebe nikad wideo na serweru... santa
Back to top Go down
Sponsored content





Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;))) Empty
PostSubject: Re: Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;)))   Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;))) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Svi admini na forumu i serv!!! Pazljivo citaj ;)))
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pogledajte malo kakve fufe postoje...citaj do kraja !!!
» Izbahaceni admini....
» Nashi slavni admini
» Nowi Stari Admini :P

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zvecan CS :: Pitanja vezana za forum-
Jump to: